O initMAX

initMAX vznikl, abychom mohli klientům poskytnout MAXimum z našeho know-how. I proto nejsme nejlevnější. Staráme se, aby tým pracující pro klienta byl vždy motivovaný a měl potřebnou expertizu. Prvořadým cílem je doručit projekt, který má smysl a maximální efekt pro zákazníka. Táhneme za jeden provaz, jen tak můžeme dosahovat MAXimálních výsledků. Zakládáme si na skvělých vztazích mezi kolegy a vážíme si, že z našich klientů se často stávají osobní přátelé.

15 let

zkušeností v IT

50+

komplexních projektů

100 %

klientů s námi po první spolupráci pokračuje dál

O nás initMAX
Tomáš Heřmánek

Tomáš Heřmánek

CEO & certifikovaný trenér Zabbix

„Jsme firma plná profesionálů, žijeme našimi technologiemi a nebojíme se investovat vydělané peníze zpět do školení a dalších firemních aktivit, které posouvají nejen nás, ale i naše partnery strmě vpřed.“

Naše filozofie

Zakládáme si na poctivosti, upřímnosti, znalostech a tvrdé práci. Víme, že jen tak můžeme být úspěšní a splníme očekávání klientů i svá vlastní. Základní hodnoty, které musí ctít každý člen týmu initMAX jsou:

Čestnost

= když se na něčem domluvíme, tak to platí. I kdyby nás to mělo stát nečekanou dřinu.

Pracovitost

= co má být splněno v termínu, to bude. Nedodržet slíbené považujeme za ostudu. Pracujeme na MAXimum.

MAXimální znalost produktů

= chceme být nejlepší v oboru a nacházet hranice možností těch nejlepších nástrojů.

initMAX filozofie

Čestnost, pracovitost, MAXimální znalost našich produktů je pro nás standardem.

Tomáš Heřmánek
Tomáš Heřmánek
CEO & certifikovaný trenér Zabbix
Tomáš Heřmánek podpis
Tomáš Heřmánek

Tomáš Heřmánek

CEO & certifikovaný trenér Zabbix
Tomáš se řadí mezi největší fanoušky OpenSource, kam patří i Zabbix. Specializuje se na aplikační servery, automatizaci a samozřejmě monitoring. Konkrétně za posledních deset let měl to štěstí podílet se na realizaci několika rozsáhlých projektů, které měly nesmírně pozitivní ohlasy. Tomáš získal nejvyšší stupeň certifikace od Red Hat (Certified Red Hat Architect) v roce 2016.
Alois Zadražil

Alois Zadražil

Technický konzultant a lektor
Alois se již dlouhá léta věnuje monitoringu na OpenSource platformě Zabbix, kterou si velice oblíbil už ve verzi 1.6. Za tu dobu nabral velké množství zkušeností a své znalosti rád předává ostatním. Často se s ním potkáváte alespoň virtuálně na našich pravidelných webinářích. Lojza se také věnuje technologiím Microsoft, a to zejména adresářovým a autentizačním službám.
Jakub Zemanek

Jakub Zemanek

Technický konzultant a DBA
Jakuba ze světa OpenSource nejvíce baví zejména pokročilá konfigurace PostgreSQL a troubleshooting databází, dále pak automatizace pomocí nástroje Ansible a v neposlední řadě ELK stack (LOG Management) a bezpečnostní produkt Wazuh (SIEM). Jak o sobě Kuba rád říká: „Raději to dělám nejlíp, než nějak.“. I proto se neustále vzdělává a posouvá své hranice.
Tomáš Skočdopole

Tomáš Skočdopole

Developer
Tomáš je programátor s bohatými zkušenostmi v PHP, frameworku Symfony a JavaScriptu, specializující se na tvorbu moderních a interaktivních webových aplikací. Kromě toho se věnuje vývoji modulů a widgetů pro Zabbix, čímž přináší nové možnosti a rozšíření pro tento monitorovací systém. Jeho neustálé učení a aktivní rozvoj ho naplňují a motivují.
Marek Ryšavý

Marek Ryšavý

Technický konzultant
Marek věnuje spoustu svého času ke zdokonalování svých znalostí Zabbixu a SQL, kde pro velké hráče pomáhá zlepšovat a posouvat monitoring na další úroveň. Má výborné analytické schopnosti a během své dlouholeté kariéry získal mnoho zkušeností, které rád předává našim zákazníkům. Jeho hnacím kolem je získávání maximum znalostí a rozvoj sebe i kolegů.
Václav Jirsa

Václav Jirsa

Account Manager
Pro Vaška je nejdůležitější spokojenost zákazníka. Přes důkladnou analýzu a zjištění potřeb navrhne společně s týmem expertů nejvhodnější řešení, postará se o implementaci a následný servis. Zakládá si na férovém jednání a vytváří dlouhodobá obchodní partnerství. Moc rád za Vámi přijede na dobrou kávu, nebo Vás pozve na oběd.

Naše certifikace a partnerství

Jsme držiteli oficiální partnerské certifikace Zabbix Premium Partner a CEO Tomáš Heřmánek je prvním držitelem Zabbix Certified Trainer v ČR. Dálé jsme Wazuh Gold Partner a OpenSearch Partner. Klademe důraz na MAXimální znalost produktů, pomocí které pak dosáhneme 100% výsledků.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Teď už víte kdo jsme. Pojďme spolupracovat.

initMAX