Webináře

V rámci budování komunity profesionálů v IT pravidelně přinášíme odborné webináře ZDARMA. Díky initMAXu získáte informace o nejnovějších trendech v automatizaci a práci s daty i o produktových novinkách. Zaměřujeme se na technologie Zabbix, Wazuh, PostgreSQL, DevOps, Ansible a další.

Školení

Záznamy webinářů

Nestihli jste online webinář Zabbix nebo jiné téma? Nevadí. Máme pro Vás záznamy webinářů ZDARMA.

A pokud by Vám jakékoliv téma v naší galerii chybělo, napište nám.

PostgreSQL
Wazuh
Zabbix
Zrušit filtry
CHCETE VĚDĚT JEŠTĚ VÍCE?

Přihlaste se na školení

Vzdělání je nejlepší cesta k inovacím a konkurenční výhodě. Díky školením initMAX se stanete specialistou na monitoring sítí, serverů, cloudů a IT procesů. Naučíme Vás správu databázového severu PostgreSQL, log management s pomocí ELK Stack i analýzu bezpečnostních událostí a integraci security systémů Wazuh. Automatizace pomocí Ansible. Můžete získat osvědčení v certifikovaných kurzech Zabbix.

  • školení správy databází, správy logů a správy identit
  • školení pro firmy šitá přesně na míru
  • certifikovaná školení Zabbix
Školení
Školení

Lektoři

Tým expertů, kteří jsou nejen lektory, ale především kolegové s bohatými zkušenostmi s implementací Zabbix, PostgreSQL, SIEM a dalších řešení. Kombinace praxe a každodenního sledování novinek je základem pro know-how, které rádi předáme právě Vám.

Tomáš Heřmánek

Tomáš Heřmánek

CEO & certifikovaný trenér Zabbix
Tomáš se řadí mezi největší fanoušky OpenSource, kam patří i Zabbix. Specializuje se na aplikační servery, automatizaci a samozřejmě monitoring. Konkrétně za posledních deset let měl to štěstí podílet se na realizaci několika rozsáhlých projektů, které měly nesmírně pozitivní ohlasy. Tomáš získal unikátní certifikaci Zabbix Certified Trainer od společnosti Zabbix.
Alois Zadražil

Alois Zadražil

Technický konzultant a lektor
Alois se již dlouhá léta věnuje monitoringu na OpenSource platformě Zabbix, kterou si velice oblíbil už ve verzi 1.6. Za tu dobu nabral velké množství zkušeností a své znalosti rád předává ostatním. Často se s ním potkáváte alespoň virtuálně na našich pravidelných webinářích. Lojza se také věnuje technologiím Microsoft, a to zejména adresářovým a autentizačním službám.
Jakub Zemanek

Jakub Zemanek

Technický konzultant a DBA
Jakuba ze světa OpenSource nejvíce baví zejména pokročilá konfigurace PostgreSQL a troubleshooting databází, dále pak automatizace pomocí nástroje Ansible a v neposlední řadě ELK stack (LOG Management) a bezpečnostní produkt Wazuh (SIEM). Jak o sobě Kuba rád říká: „Raději to dělám nejlíp, než nějak.“. I proto se neustále vzdělává a posouvá své hranice.