Certifikovaná PostgreSQL školení

Staňte se certifikovaným odborníkem na PostgreSQL. Vyškolíme vás ať už s PostgreSQL začínáte nebo ho již provozujete. Pomůžeme vám rozšířit si své vědomosti o PostgreSQL ať jste analytik, vývojář nebo administrátor. A to jak oblastech nastavení a správy databázového serveru, tak třeba i analýzy a ladění jednotlivých databázových instancí a SQL dotazů.

Začínáte s PostgreSQL?

Zkuste některý z našich webinářů a začněte využívat PostgreSQL co nejefektivněji.

Webináře
27 nových 44 záznamů
 

Základní a pokročilá certifikovaná školení

Základní certifikovaná školení

 
 

Pokročilá certifikovaná školení

 
 
 

Expertní certifikovaná školení

 
 
Úvod do PostGIS

Úvod do PostGIS

Tento kurz nabízí úvod do PostGIS a jeho nejdůležitějších funkcí a možností, od typů prostorových dat až po prostorová spojení. A to vše nejen teoreticky, ale i s reálnými datovými soubory.

3 DNY
36 000,-
Bez DPH

Požadavky: pokročilá znalost PostgreSQL
Možnost absolvovat online kurz: Ano
Certifikace: Ano

 

Lektoři

Tým expertů, kteří jsou nejen lektory, ale především kolegové s bohatými zkušenostmi s implementací Zabbix, PostgreSQL, SIEM a dalších řešení. Kombinace praxe a každodenního sledování novinek je základem pro know-how, které rádi předáme právě Vám.

Jakub Zemanek

Jakub Zemanek

Technický konzultant a DBA
Jakuba ze světa OpenSource nejvíce baví zejména pokročilá konfigurace PostgreSQL a troubleshooting databází, dále pak automatizace pomocí nástroje Ansible a v neposlední řadě ELK stack (LOG Management) a bezpečnostní produkt Wazuh (SIEM). Jak o sobě Kuba rád říká: „Raději to dělám nejlíp, než nějak.“. I proto se neustále vzdělává a posouvá své hranice.
Marek Ryšavý

Marek Ryšavý

Technický konzultant
Marek věnuje spoustu svého času ke zdokonalování svých znalostí Zabbixu a SQL, kde pro velké hráče pomáhá zlepšovat a posouvat monitoring na další úroveň. Má výborné analytické schopnosti a během své dlouholeté kariéry získal mnoho zkušeností, které rád předává našim zákazníkům. Jeho hnacím kolem je získávání maximum znalostí a rozvoj sebe i kolegů.
Tomáš Skočdopole

Tomáš Skočdopole

Developer
Tomáš je programátor s bohatými zkušenostmi v PHP, frameworku Symfony a JavaScriptu, specializující se na tvorbu moderních a interaktivních webových aplikací. Kromě toho se věnuje vývoji modulů a widgetů pro Zabbix, čímž přináší nové možnosti a rozšíření pro tento monitorovací systém. Jeho neustálé učení a aktivní rozvoj ho naplňují a motivují.