Zabbix školení

Staňte se specialistou na monitoring sítí, serverů, cloudů a IT procesů – vyškolíme Vás v certifikovaných kurzech Zabbix. Naučíme Vás také správu databázového serveru PostgreSQL a pokročilý troubleshooting databází.

Začínáte se Zabbixem?

Začněte využívat Zabbix co nejefektivněji a poskytujte podporu dalším uživatelům.

Webináře
2 nové 71 záznamů
 

Certifikovaná školení

 
Nejoblíbenější
 
 
 

Pokročilá jednodenní školení

 
 
Novinka
 
 

Upgrade kurzy

pro stávající držitele certifikace

 
 
Zabbix Certified Specialist Upgrade + Professional Upgrade

Zabbix Certified Specialist Upgrade + Professional Upgrade

Tento kurz je určený pro předchozí účastníky Zabbix Certified Specialist + Professional kurzu a je zaměřen na aktualizaci vědomostí. To vše ve zvýhodněném balíčku.

1 DEN
22 900,-
Bez DPH

Požadavky: Certifikát Zabbix Certified Specialist 5.0, Certifikát Zabbix Certified Professional 5.0
Možnost absolvovat online kurz: Ano
Certifikace: Ano

 

Lektoři

Tým expertů, kteří jsou nejen lektory, ale především kolegové s bohatými zkušenostmi s implementací Zabbix, PostgreSQL, SIEM a dalších řešení. Kombinace praxe a každodenního sledování novinek je základem pro know-how, které rádi předáme právě Vám.

Tomáš Heřmánek

Tomáš Heřmánek

CEO & certifikovaný trenér Zabbix
Tomáš se řadí mezi největší fanoušky OpenSource, kam patří i Zabbix. Specializuje se na aplikační servery, automatizaci a samozřejmě monitoring. Konkrétně za posledních deset let měl to štěstí podílet se na realizaci několika rozsáhlých projektů, které měly nesmírně pozitivní ohlasy. Tomáš získal nejvyšší stupeň certifikace od Red Hat (Certified Red Hat Architect) v roce 2016.
Alois Zadražil

Alois Zadražil

Technický konzultant a lektor
Alois se již dlouhá léta věnuje monitoringu na OpenSource platformě Zabbix, kterou si velice oblíbil už ve verzi 1.6. Za tu dobu nabral velké množství zkušeností a své znalosti rád předává ostatním. Často se s ním potkáváte alespoň virtuálně na našich pravidelných webinářích. Lojza se také věnuje technologiím Microsoft, a to zejména adresářovým a autentizačním službám.
Jakub Zemanek

Jakub Zemanek

Technický konzultant a DBA
Jakuba ze světa OpenSource nejvíce baví zejména pokročilá konfigurace PostgreSQL a troubleshooting databází, dále pak automatizace pomocí nástroje Ansible a v neposlední řadě ELK stack (LOG Management) a bezpečnostní produkt Wazuh (SIEM). Jak o sobě Kuba rád říká: „Raději to dělám nejlíp, než nějak.“. I proto se neustále vzdělává a posouvá své hranice.