Tréning

Školení & Certifikace

Jsme rádi, pokud nám svěříte svůj projekt, ale zároveň chápeme, že i vy chcete vaše vlastní týmy neustále zdokonalovat a rozvíjet, proto v rámci našich služeb nabízíme také školení technologií, ve kterých jsme si jistí v kramflecích na 100 %.

Tréning

Školení & Certifikace

Kurz vám připravíme na míru, stačí nás kontaktovat a my vám navrhneme takový školicí model, který bude odpovídat vašim představám. Všechny naše kurzy jsou založeny na reálných řešeních, vycházejí z praktických zkušeností a můžete se spolehnout, že vždy budete pracovat s nejnovějšími technologiemi. Pokud nebudeme schopni pokrýt vaši poptávku vlastními silami, doporučíme vám naši spřátelenou společnost. Tato společnost poskytuje na českém a slovenském trhu komplexní nabídku odborného IT vzdělávání v podobě technických a soft-skills kurzů, souvisejících vzdělávacích aktivit a certifikací pro IT profesionály.

Certifikovaná ZABBIX školení

Pro pořádání kurzů platformy Zabbix vlastníme jako jediní ve střední Evropě osvědčení „Zabbix Certified Trainer“ a garantujeme tak nejvyšší možnou profesionální úroveň kurzů. Kurzy probíhají v malých skupinách do 10 studentů, a účastníci těchto kurzů od nás získávají oficiální certifikát o absolvování kurzu přímo od společnosti Zabbix. Podmínkou k získání certifikace je úspěšné složení oficiální zkoušky Zabbix.

PostgreSQL

Nabízíme školení pokročilé správy a nastavení databázového engine-u PostgreSQL a jeho komponent. Vyškolíme vás v nejvhodnějším řešení pro snadnou škálovatelnost a provoz databází v režimu vysoké dostupnosti. Naučit vás můžeme také implementaci nástrojů pro flexibilní obnovu a zálohování. Pochytit od nás můžete i efektivní performance tuning, nebo troubleshooting problematických databází.

LOG management, WAZUH

Pravidelně organizujeme i kurzy, na kterých vám předáme naše znalosti v oblasti centrální správy logů s pomocí ELK stack, a to od představení všech výhod takového řešení, přes výběr návrhu vhodného pro vaši infrastrukturu, až po finální implementaci a konfiguraci. Dále pak pořádáme školení, na kterých se dozvíte naše praktické zkušenosti z implementací nástroje Wazuh – pokročilého OpenSource SIEM řešení.

Naši lektoři

Alois Zadražil

Technický konzultant a lektor

Alois se již dlouhá léta věnuje monitoringu na OpenSource platformě Zabbix, kterou si velice oblíbil už ve verzi 1.6. Za tu dobu nabral velké množství zkušeností a své znalosti rád předává ostatním. Často se s ním potkáváte alespoň virtuálně na našich pravidelných webinářích. Lojza se také věnuje technologiím Microsoft, a to zejména adresářovým a autentizačním službám.

Tomáš Heřmánek

Technický konzultant a lektor

Tomáš se řadí mezi nejvetší fanoušky OpenSource, kam patří i Zabbix. Specializuje se na aplikační servery, automatizaci a samozřejmě monitoring. Konkrétně za posledních deset let měl to štěstí podílet se na realizaci několika rozsáhlých projektů, které měly nesmírně pozitivní ohlasy. Tomáš získal nejvyšší stupeň certifikace od Red Hat (Certified Red Hat Architect) v roce 2016.

Jakub Zemanek

Technický kozultant a DBA

Jakuba ze světa OpenSource nejvíce baví zejména pokročilá konfigurace PostgreSQL a troubleshooting databází, dále pak automatizace pomocí nástroje Ansible a v neposlední řadě ELK stack (LOG Management) a bezpečnostní produkt Wazuh (SIEM). Jak o sobě Kuba rád říka: „Raději to dělám nejlíp, než nějak.“. I proto se neustále vzdělává a posouvá hranice svých možností.

Odeslat poptávku školení

"(Vyžadováno)" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.